Четвер, 17.10.2019, 08:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт Глібівської ЗОШ І - ІІ ст.


Путівник по сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Протокол звіту керівника

П Р О Т О К О Л

 

звітування в. о. директора Глібівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

перед педагогічним колективом та громадськістю

від 14.06.2018 р.

 

ПРИСУТНІ:

представники педагогічного колективу школи – 12 вчителів;

батьківської громадськості - 6 чол.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Звітування керівника школи про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі, ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально–технічної бази школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх використання, ужиті заходи щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості, співпрацю з громадськими організаціями.

2. Оцінювання діяльності керівника школи шляхом таємного голосування членами педагогічного колективу, батьківської громадськості за результатами звіту керівника.

3. Звіт заступника голови ради школи про надходження та використання добровільних внесків.

Вибори голови та секретаря конференції.

Пропозиція: головою конференції обрати вчителя історії – Лозенко О,М., секретарем – вчителя початкових класів – Сироватку Н. М.

Результат голосування: одностайно

 

 1. СЛУХАЛИ: голову зборів Лозенко О.М., яка зазначила, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки “Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю” від 23.03.2005 р. № 178, на виконання Національної доктрини розвитку освіти (п.3), наказу Міністерства освіти і науки України від 28.02005 р. № 55 ”Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів”, Положення про загальноосвітній навчальний заклад керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність перед членами педагогічного колективу, батьківського комітету, ради та громадськості з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємодопомоги та позитивної мотивації.

 

 1. СЛУХАЛИ звіт в. о. директора школи Рпик Л.М.., в якому вона проаналізувала свою діяльність в 2017-2018 навчальному році в контексті роботи структурних підрозділів школи. Вона зупинилася на наступних питаннях:
 1. Загальні відомості про школу.
 2. Стан і розвиток шкільної мережі.
 3. Кадрове забезпечення.
 4. Методична робота.
 5. Навчальна діяльність учнів.
 6. Виховна та позакласна робота.
 7. Правовиховна робота.
 8. Соціальний захист.
 9. Профорієнтаційна робота.
 10. Фінансово – господарська робота.
 11. Охоплення учнів гарячим харчуванням.
 12. Охорона праці.
 13. Безпека життєдіяльності та запобігання дитячого травматизму.

(Звіт додається)

 1. СЛУХАЛИ:

Голову загальних зборів Лозенко О.М.., яка запропонувала взяти участь у таємному голосуванні, в ході якого оцінити задовільність чи незадовільність діяльності керівника школи Ріпик Л.М. упродовж 2017-2018 навчального року. Лозенко О.М. підвела підсумок звітування та повідомила присутніх про результати голосування.

 

Результати таємного голосування (за кількістю зданих бюлетенів):

 

«задовільно» - 18 голосів

«незадовільно» - 0 голосів

 

УХВАЛИЛИ:

 

Визнати роботу в. о. директора Глібівської ЗОШ І-ІІ ступенів задовільною.

 

 

 

 

 

Голова зборів: Лозенко О.М.

Секретар зборів: Сироватка Н.М.

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz